MU OLD SOUL
MU Online

MU OLD SOUL

Çevrimiçi
MU Online
1 ay önce açıldı
0.0(0)
16

Bu Sunucu Hakkında

MU OLD SOUL, MU Online CUSTOM oyununun bir özel sunucusudur; Discord'da 16 üye çevrimiçi, Temmuz 2026 tarihinde açıldı — nüfus Nostalgic.gg tarafından gerçek zamanlı olarak takip ediliyor.

Açıklama mevcut değil.

İstatistikler

Discord Çevrimiçi16
Açılış Tarihi01.07.2026
DurumÇevrimiçi

Yorumlar (0)

0 yorum · hiçbiri gizlenmedi · Moderasyon günlüğü

Henüz yorum yok. Bu sunucuyu ilk değerlendiren sen ol!

Sıkça Sorulan Sorular

What expansion or version does MU OLD SOUL run?
MU OLD SOUL runs CUSTOM, SEASON 6 of MU Online.
How many players are online on MU OLD SOUL?
MU OLD SOUL currently has 16 members online in its Discord community, tracked in real time by Nostalgic.gg.
When did MU OLD SOUL launch?
MU OLD SOUL launched in July 2026.
Does MU OLD SOUL have open-world PvP?
Yes — MU OLD SOUL is community-tagged as PvP-focused, with open-world combat and/or scheduled siege content.
How do I join MU OLD SOUL?
Click the Join button on this page, or visit https://muoldsoul.net/ directly. The official Discord invite is also available on this listing.

Daha Fazla MU Online Sunucusu

Tüm 110 MU Online sunucusuna göz at
Hemen oynaDiscord'a Katıl

Detaylar

Versiyonlar
CUSTOMSEASON 6
Etiketler
PVP